GÖKHAN ÖZEN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÖKHAN ÖZEN FAN CLUB

FORUM SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

3 SATIRDA "AŞK"

YazarMesaj
ibrahim_sky
Admin
ibrahim_sky

3 SATIRDA "AŞK" Empty
MesajKonu: 3 SATIRDA "AŞK"   3 SATIRDA "AŞK" Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 11:55 pm

3 SATIRDA "AŞK"
--------------------------------------------------------------------------------
"SENDİN BANA SENİ DÜŞÜNDÜREN"

Sendin bana seni düşündüren sensiz olduğum her yerde her şehirde özlemin vardı gittiğim her yerde, seni arıyordu gözlerim durmadan nöbet tutarcasına gecelerce, o soğuk caddelerde sensizliği yaşıyordum senden habersiz bilmeden gizlice,Her gece sensizliği yaşıyorum özlem dolu yüreğimle kokunu özlüyorum o sımsıcak tenini yine ağlıyorum sen yoksun diye içimde saklıyorum baktığın bakışların anlam dolu o sözlerini , sensiz kaldığım günlerin hesabını inan akıttığım gözyaşlarımla ödüyorum, Ah bir bilsen bir bilsen ne halde olduğumu belki üzülürdün belkide gülüp geçerdin kim bilir peki yokluğumun sende neler kaybettirdiğini hiç düşündünmü düşünemessin tabi çünkü sen sen sevginin ve aşkın ne anlama geldiğini bilmiyosun sen aşk duygusunu hiç tatmamışşın be güzelim hiç yaşamamıssın'ki bilesin ama ben ben aşkın ve sevginin ne anlama geldiğini 3 satırda açıklayim sana

BİRİNCİ satır: Aşk her yerde bulamadığın zengin bir değerdir, onunla her şeyi paylaşıp gizlisi saklısı olmayan yaşadığı şeyleri çektiği acıları yanlız onunla paylaşan ve onu öyle değerli kılan bir tek tutkudur., Başka hiç bişe değildir...

İKİNCİ satır : Aşk öyle birkaç günde yaşanacak çokta önemi olmayan bir zevk uğruna heba edilecek kırık bir cam parçası değil.,Aşk bütün bir biçimde şeffaflığıyla ve sonsuzluğuyla bitmeyen yaşanacak bir kalp atışıdır...

ÜÇÜNCÜ satır :
Sevgi ise yaşamın bir parçasıdır seversin sevgi bulursun özlersin özlenirsin yaşarsın yaşatırsın hiç bitmeyen sevginle eğer yüreğin gerçekten seviyorsa sen o sevginin sana neler hissettirdiğini hiç yorulmadan anlarsın çünkü aşkın ve sevginin asla vazgeçilmez olduğunu ancak severken ve değer verirken anlarsın başka bir şekilde asla anlayamazsın.,sevmenin ve sevilmenin nasıl bir duygu olduğunu,
işte budur be güzelim anladınmı şimdi aşkın ve sevginin ne demek olduğunu , kaybedecek bi çok şey vardır hayatta ama aşk asla kaybedilemez. daima yaşanır ve yaşatılır birleşmiş bir kalp içinde

sonsuza dek.

3 SATIRDA "AŞK"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-