GÖKHAN ÖZEN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÖKHAN ÖZEN FAN CLUB

FORUM SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Gökhan Özen" bir çok kez tacize uğradım...

YazarMesaj
ibrahim_sky
Admin
ibrahim_sky

"Gökhan Özen" bir çok kez tacize uğradım... Empty
MesajKonu: "Gökhan Özen" bir çok kez tacize uğradım...   "Gökhan Özen" bir çok kez tacize uğradım... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 3:13 am

Hülya Avşar Stüdyosu programına konuk olan Gökhan Özen, Avşar’ın yıllar önce yaptığı televizyon şovunda dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin’in poposunu ellemesine değinerek, "Sizin Ricky Martin’e yaptığınız şekilde bir olay yaşadım" diye konuştu
"Gökhan Özen" bir çok kez tacize uğradım... 110
Avşar’ın soruları üzerine bir çok kez tacize uğradığını anlatan Gökhan Özen, yaşadığı tacizin ayrıntılarını da anlatmaktan çekinmedi. İşte Gökhan Özen’in çarpıcı sözleri:
Gökhan Özen:Bir taciz yaşadım. Bir taciz değil bir çok kez yaşadım. Elini pantolonun içine sokarak yaşadım.

Hülya Avşar: Onu nasıl başarıyorlar? Pantolonun içine el nasıl girer?
Gökhan Özen:Bir anda giriyor zaten böyle oluyorsun. O başka bir şey...

Hülya Avşar: Ayyyy...

Gökhan Özen: Daha nasıl anlatılır ki... Kuliste de geldi bir kaç kez. O yavaş yavaş olan bir şey. Yani resim çektirirken el benim üzerimde duruyor. Yavaş yavaş sonra aşağıya doğru inmeye başlıyor. Bir an konduramıyoruz, ’değil olur mu canım’ falan diyorsun. Sonra daha da inmiş, bu sefer oradaki tepki de ne diyebilirsin? Pardon falan yapıyorum ben. Ama geçen sene gittiğim bir gece kulübünde, çok az giderim. Bayağı kalabalığın içinde ’sana aşığıyım’ diye elini bayağı pantolonumun içine sokan... Ben dondum, o donmadı. O devam ederken beni arkadaşlarım oradan çekti.

JİGoLOLUK TEKLİFİ ALDIN MI?
Hülya Avşar, Gökhan Özen’e şöyle sordu: "Peki hiç jigololuk teklifi aldın mı?"

Gökhan Özen, "Net olarak almadım ama ufak ufak sinyaller şeklinde aldım. Yaşı büyük oluyor, genellikle anne formatında. Flört etmeye çalışıyorlar. Olacak dua vardır, olmayacak dua vardır. Bu asla olamayacak bir dua olduğu için ben kırmak da istemem. Çünkü ben o yaşlara gelmedim daha, bilmiyorum. Yani o insanın hangi psikolojide olduğunu bilmiyorum" diye yanıt verdi.

Kaynak: televizyongazetesi

gökhan özen hülya avşar proğram video linki aşağıda izleyebilirsiniz...
http://www.gezentilki.com/v2/hayranlari-ile-ask-yasar-mi-12893.php

"Gökhan Özen" bir çok kez tacize uğradım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-