GÖKHAN ÖZEN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÖKHAN ÖZEN FAN CLUB

FORUM SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gökhan Özen Nelerden Etkilenir

YazarMesaj
MuRaT_GöKhAn
Admin

Gökhan Özen Nelerden Etkilenir Empty
MesajKonu: Gökhan Özen Nelerden Etkilenir   Gökhan Özen Nelerden Etkilenir Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 3:25 pm

Güzelliğe düşkün değilim konserlerde dikkat ediyorumda sevgilim her an hayranlarımın arasından da çıkabilir çünkü hepsi çok şirin ve hoş kızlar benim için bakmasını bilen bir çift göz, kültür ve eğitim düzeyi, zeka, ses tonu, espri kabiliyeti güzellikten çok daha önemli

Romantik ve yaratıcı hediyelere bayılırım hiç örgü örmesini bilmeyen bir kız arkadaşım yaz boyunca evden çıkmadan benim için koşkol ve kazak örmüştü yamuk yumuk bir örgüydü ama o kadar etkilendim ki sonra aşk yaşamaya başladık

Sevgilim mutfakta başarılı olmalı her yemeği yapması gerekmiyor ama kız arkadaşımın benim için kurabiye yada çorba yaptığını görmek inanın beni çok mutlu ederdi itiraf edeyim bunu hiç yaşamadım

Bugün artık cep telefon mesajları ve e-mail ler var ama ya aşk mektupları o kadar özlemini duyuyorum ki abartılmadan yaşanmış güzel bir aşk mektubu heralde beni derinden etkileyecek

Haytımı paylaşacağım kişinin mutlaka bir mesleği olmalı kendi ayakları üzerinde durabilen kızlar beni çok etkiliyor yaptığı iş ne olursa olsun işini severek yapan kadına saygı duyarım

Bazı erkekler seksi ve marka giyen kızlara bayılır ama çevremdeki aynı tip kızlar hiç ilgimi çekmiyor uzun saçlar incecik kaşlar solaryumda yanmış ten ve elinde sigara ile karşıma çıkan tiplerin şansı yok doğal insanları beğeniyorum tabi spor yapan kızlar çok çekici oluyor
http://gokhanozen.canadian-forum.com

Gökhan Özen Nelerden Etkilenir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-