GÖKHAN ÖZEN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÖKHAN ÖZEN FAN CLUB

FORUM SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GÖKHAN ÖZENLE OKUL HAYATI ÜZERİNE UFAK BİR SÖYLEŞİ..

YazarMesaj
MuRaT_GöKhAn
Admin

GÖKHAN ÖZENLE OKUL HAYATI ÜZERİNE UFAK BİR SÖYLEŞİ.. Empty
MesajKonu: GÖKHAN ÖZENLE OKUL HAYATI ÜZERİNE UFAK BİR SÖYLEŞİ..   GÖKHAN ÖZENLE OKUL HAYATI ÜZERİNE UFAK BİR SÖYLEŞİ.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 5:27 pm

CHİCA DERGİSİNDEKİ OKUL HAYATIYLA İLGİLİ ROPÖRTAJ

Hangi lisede okudun?
Ted koleji.

Lisede yaşadığın aklına gelen en güzel anını paylaşmanı rica etsem...
OHOO.O kadar çok ki.

Peki ya utanç verici anın?
Ne mutlu ki öyle bir anım olmadı.

En sevdiğin ders hangisiydi?
E haliyle müzik.

Kopya çeker miydin?Yakalandığın oldu mu?
Kopya çekerdim,yakalndım da...

Nasıl bir öğrenciydin peki?
Haylaz bir öğrenciydim.O kadar haylazken,o kadar derslerle ilgili değilken,nasıl oldu da bir süre sonra çalışkan bir insan haline geldim,bende anlamıyorum.

Okulda aşık olduğun öğretmenlerin var mıydı?Hayır,aşık olduğum öğretmenlerim olmadı ama arkadaşlarımdan aşık olanlar vardı öğretmenlerimize.Bende "saçmalamayın" diyordumAma olanlar aşık oluyorlardı.

Popüler bir öğrencimiydin?Çok popüler biri değildim.Çünkü kendi halimde,kendi içimde yaşayan bir insandım.Şimdi bana ulaşan okul arkadaşlarımdan gelen mektuplara bakıyorum da...Popülermişimde farkında değilmişim.Ama dedim ya okul yıllarımda ben bunlarla çok ilgilenen bir çoçuk değildim.Popülermişimde...

Haberin yokmuş.Aynen...Haberim yoktu.Haberim olmadan da popüler olmak değişik bir mod ama inan bana önceleri haylaz bir öğrenci olsamda bir süre sonra okulda zil çalardı,herkes tenefüse çıkardı.Ben oturu kitap okurdum.Böyle garip biriydim yani.
http://gokhanozen.canadian-forum.com

GÖKHAN ÖZENLE OKUL HAYATI ÜZERİNE UFAK BİR SÖYLEŞİ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-