GÖKHAN ÖZEN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÖKHAN ÖZEN FAN CLUB

FORUM SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gökhan Özen… “ŞARKILARIMDA AŞKLARIMA DAİR İPUÇLARI VAR”…

YazarMesaj
MuRaT_GöKhAn
Admin

Gökhan Özen… “ŞARKILARIMDA AŞKLARIMA DAİR İPUÇLARI VAR”… Empty
MesajKonu: Gökhan Özen… “ŞARKILARIMDA AŞKLARIMA DAİR İPUÇLARI VAR”…   Gökhan Özen… “ŞARKILARIMDA AŞKLARIMA DAİR İPUÇLARI VAR”… Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 5:28 pm

Genç Kızların sevgilisi Gökhan Özen Kanal T ekranlarında Yayınlananan “Magazin Plus” kameralarına özel açıklamalarda bulundu.. İşte Kanal T Magazin Müdürü Hakan Şancı'nın Gökhan Özen’le yaptığı çok özel Röportaj…
Hakan Şancı; -Gökhan bey sizi fan klüpleriniz hiçbir yerde yalnız bırakmıyorlar… Ne diyorsunuz bu konuda?
Gökhan Özen “-Sağ olsunlar onlar benim her şeyim yeri geliyor yaşama sebebim oluyorlar, yeri geliyor gülümseme sebebim oluyorlar… İyi ki varlar, artık yedi senemizi dolduruyoruz sekizinci senemize giriyoruz. İlk gün ki gibiyiz hatta daha güçlü kenetlenmiş durumdayız.

-Peki Gökhan Bey bu aralar neler yapıyorsunuz?
“-Şarkılarımı hazırlıyorum, yaz için bir sürprizim olabilir sevenlerime. Ürettiğim sürece şarkılarımı hemen paylaşmak istiyorum sevenlerimle. Dayanamıyorum sabırsızlanıyorum. Nedenini bilmiyorum ama.bu aralar çok şarkı yaptım bir iki ay içinde… “

-peki bunun nedeni ask olabilirmi?
“-Onun nedeni her zaman ask… Yani olan ask, olmayan ask…”

-Demek ki iyi bir ask yasıyorsun su anda ?
“- Yaşanmışlıklarda buna dahil… Eskiden gelen şeyler insanın kalbinde yer ediyor ve onlar içinde bazen gece uyutmayan şeyler var ya o tarz şeyler. Mesela sen uyuyamadığın zaman belki efkar dağıtmak için başka şeyler yapıyorsun, ben de oturup bestelerimi yapıyorum aramızdaki tek fark bu…”

-Gökhan bey yani yeni albümünüzde aşkınızı bulabileceğiz?
“-Biraz ayıklarsan ufak da olsa bazı ipuçları var… Yakalayabilene tabii…”

-peki resimler ve albüm beklediniz ilgiyi gördü mü?
“-Gördü gördü, şu anda özellikle Türkiye çok zor bir dönemden geçiyor albüm satışları açısından. Biliyorsunuz tirajlar çok düşmüş durumda. İnternetle ve korsanla birlikte (gerçi korsan da internete kurban olmuş durum) ve böyle bir zamanda Müyap'ın verdiği satış ödülünü aldım…Bböyle bir dönemde tiraj ödülü alabilmek büyük mutluluk. İşte o söylediğin beni her yerden takip eden fanlarım, dinleyenlerim herkese çok teşekkür ediyorum. Bir şeyler yapıp karşılığını maddi-manevi olarak almak çok güzel …”

-Bu arada albüm haricinde oyunculuk da yapıyorsunuz, oyunculuk nasıl gidiyor?
“-Oyunculuğu çok seviyorum çok keyifli severek yapıyorum… Bu kadar seveceğimi inanın başında ben de düşünmemiştim. Yine yeni projelerim olacak mutlaka sevenlerimin karşısına çıkacağım yeni projelerimle.”

-Hangi projeler bunlar ?
“-Değişik senaryolar ve değişik teklifler var. Değerlendiriyorum bana en uygun olanını seçeceğim ve içinde yer alacağım.”

-Sizi hiç komedi dizilerde görmedik bundan sonra görebilecek miyiz?
“-Aslında ben çok komik bir insanım da yansımıyor… Komedi de oynayabilirim, drama da oynarım. Hepsini seviyorum, bilemiyorum “oynarım” derken elimden geldiği gibi oynarım yanlış anlaşılmasın lütfen…”

-Peki konser takvimiz nedir?
“-Şu anda yaza kadar inanılmaz yoğun bir Avrupa turnemiz var. 2 ay içinde yaklaşık 14-15 konserimiz var Avrupa'da, sürekli ordayız diye bilirim. Onun dışında Türkiye'de bir çok sahnemiz olacak, hem konser olarak hem seyirciye daha yakın olabileceğim ortamlarda özel geceler düşünüyoruz… Yazın da her halde yazlık mekanlarda dinleyicimle buluşacağım.”

-Pek son soru… Avrupa'da albüm kayıtları yapacakmışsın doğru mu?
“-Şu anda Avrupa'yı geziyorum daha çok tatil yapıyorum ama albüm kayıtları da yapacağım inşallah.”
http://gokhanozen.canadian-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-